Fotelik samochodowy Maxi-Cosi

Fotelik do samochodu. Dostępny w wielu sklepach z akcesoriami dla dzieci. Fotelik nadaje się dla dzieci od 0 do 13 kg (czyli do ok. 12 miesięcy). Można zakupić go w wielu kolorach. Posiada nakładkę dla niemowląt. Nadaje się do podroży samochodem do czasu aż dziecko samodzielnie zacznie siedzieć lub przekroczy 13 kg. Rączka pozwala na łatwy transport fotelika oraz można na niej zaczepić osłonkę (stanowi integralny element fotelika) - chroni od deszczu i wiatru na krótkich dystansach pomiędzy samochodem, a miejscem, do którego się udajemy. Minusem jest dość prymitywny sposób chowania osłonki do znajdującego się w tylnej części fotelika pojemnika. Fotelik łatwo montuje się w samochodzie. Producent nie dopracował rozwiązania pasów, ponieważ jedna z części jest ruchoma i odpada - każdorazowo trzeba przyczepiać ją na nowo. Nie jest to skomplikowane, ani niebezpieczne, ale utrudnia szybkie i sprawne ulokowanie pociechy w foteliku. Waga fotelika bez dziecka - 3,25 kg. W tylnej części fotelika znajduje się miejsce na np. dodatkowa pieluchę.

Dodatkowe informacje o Fotelik samochodowy Maxi-Cosi

Cena:
500-550 PLN
Producent:
Maxi Cosi
Link do sklepu:
http://www.maxi-cosi.com.pl/

Informacje o Fotelik samochodowy Maxi-Cosi

Oceń produkt Fotelik samochodowy Maxi-Cosi

Ocena: ZłySłabyDobryBardzo dobryDoskonały ilość głosów: 1

3 komentarzy dla “Fotelik samochodowy Maxi-Cosi”

  1. Jestem ogólnie zadowolona z fotelika. Jedyny minus- w zimie, przy dodatkowej warstwie ciuszków, maluch ma niewiele miejsca, nakładkę ściągnęliśmy bardzo szybko- chyba jest przydatna tylko w ciepłych miesiącach.

    Jednak- jakby nie patrzeć- jest to jeden z najbezpieczniejszych fotelików i pewnie kupiłabym go ponownie bez wahania.

  2. olka pisze:

    Fotelik dodatkowo mozna wykorzystac z wozkami Stokke oraz Quinny. rewelacyjnie sie w tej roli nam sprawdzal. dobry zakup

  3. apf pisze:

    my korzystamy z fotelika przy wozku Hartan (nota bene wozki bardzo polecam!:)

Zostaw komentarz